Evlilik Öncesi Araştırma ve Takip

Bu Yazıda Okuyacaklarınız ;

 Evlilik Öncesi Araştırma ve Takip Nedir?
 Sevgili Takibi Nasıl Yapılır?
 Sevgili Takibinde Yapılmaması Gerekenler Nelerdir?
 Sevgili Takibi İçin Dedektif Tutanların Tavsiyeleri?
 Sevgili Takibi İçin Dedektif Fiyatları Ne Kadar?
 Sevgili Takibi İçin Özel Dedektif Büroları Nerede?

 

Evlilik Öncesi Araştırma Ve Takip Hizmeti

Evlilik öncesi araştırma ve takip hizmeti, nişanlı çiftler veya evlenmeyi düşünenler tarafından sıklıkla talep edilen bir hizmettir. Bu hizmet, gelecekteki eşin geçmişini, alışkanlıklarını, finansal durumunu ve sosyal çevresini araştırmayı ve değerlendirmeyi içerir. Aynı zamanda, potansiyel eşin sadakatini ve güvenilirliğini doğrulamak amacıyla gizli takip ve gözlem de gerçekleştirilebilir. Evlilik öncesi araştırma ve takip hizmeti, çiftlerin karar verme sürecinde bilinçli ve güvende olmalarına yardımcı olur. MY Dedektiflik olarak, bu hassas süreçte profesyonel ve gizli hizmetler sunuyoruz.

Evlilik Öncesi Araştırma ve Takip Nedir?

Evlilik öncesi araştırma ve takip, bir ilişkide ciddi bir adım atmaya hazırlanan bireylerin, potansiyel eşleri hakkında detaylı bilgi toplama ve değerlendirme sürecidir. Bu süreçte, potansiyel eşin geçmişi, sosyal çevresi, alışkanlıkları ve güvenilirliği gibi faktörler incelenir. MyDedektiflik olarak, müşterilerimize evlilik öncesi araştırma ve takip hizmeti sunarak, ilişkilerinde bilinçli ve güvenli adımlar atmalarına yardımcı oluyoruz.

Sevgili Takibi Nasıl Yapılır?

Sevgili takibi yapılırken, dikkatli ve profesyonel bir yaklaşım gereklidir. Bu süreçte, fiziksel gözetim, dijital izleme, sosyal medya analizi ve arka plan kontrolü gibi yöntemler kullanılabilir. MyDedektiflik olarak, deneyimli dedektiflerimiz ve modern teknolojiyi kullanarak sevgili takibi sürecini titizlikle yönetiyoruz. Müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış stratejiler ile etkili bir takip sağlıyoruz.

Sevgili Takibinde Yapılmaması Gerekenler Nelerdir?

Sevgili takibi yaparken bazı önemli noktalara dikkat etmek gerekir. Yapılmaması gerekenler şunlar olabilir:

Yasal sınırları aşmak ve gizlilik haklarına saygısızlık etmek.

Hedef kişinin mahremiyetini ihlal etmek veya kişisel sınırlarını aşmak.

Yasadışı izleme ve takip yöntemleri kullanmak.

Hedef kişinin güvenliğini tehlikeye atacak davranışlarda bulunmak.

MyDedektiflik olarak, tüm operasyonlarımızı yasalara ve etik kurallara uygun bir şekilde yürütüyoruz ve müşterilerimize bu konuda rehberlik sağlıyoruz.

Sevgili Takip Uygulaması

En yaygın yapılan yanlışlardandır. Hem yasal olarak sıkıntılar içerir (özel hayatın gizliliğinin ihlali) hem de olası yakalanma risklerinde oluşacak sonucun daha ağır ve geri dönülemez duruma gelmesini sağlar. Bugüne kadar çoğunuz bu soruların birini veya birkaçını içinizden geçirmişsinizdir; Sevgili takip uygulaması var mı? Sevgili takip uygulaması arıyorum, Sevgili takip uygulamaları... Bu soruların yanıtı ne olursa olsun unutmayın asla yasalara aykırı ve yakalanma riskinizi artıran işlere karışmayın ve bu tür eylemlerden kaçının! Unutmayın, sevgiliniz yükleyeceğiniz bu sevgili takip uygulamasını bir şekilde öğrenebilir. Tıpkı sizin bu programın olup olmadığını öğrenebildiğiniz gibi.

Sevgili Takip Etme Programı:

Sevgili takip etme programları genel olarak mobil cihazlara yüklenerek kullanılmaktır. Bu tarz yöntemlerde yakalanma riskiniz çok büyüktür. Çünkü söz konusu program sevgilinizin telefonuna yüklenmiş durumda olacak ve karşı cihaza yüklendiğinden dolayı da bu programın yakalanma oranları da bu nedenle çok yüksek olacaktır. Örneğin; telefoncuya götürülen telefonun, telefoncu tarafından taranmasıyla ya da basit Google aramalarıyla elde edilen makalelerle bu işin nasıl yapılacağı öğrenilerek. Bu nedenle sevgili takibinde yapılmaması gereken en temel hatalardan biridir sevgili takip etme programı kullanmaktır.

Sevgili Takip Sistemi

Sevgili takip etme sistemi olarak internette bulacağınız tüm kaynaklar, sizlere yasadışı bir şekilde söz konusu sevgili takip sistemini satacağı için yasal olarak ciddi anlamda büyük bir risk almış olacağınızı asla unutmayın! Sizin sevgilinizden elde edeceğiniz tüm verilere sizin dışınızdaki üçüncü kişiler de erişebilecekler ve ilerleyen yıllarda sizin de karşınıza bu konuda tatsız olaylar yaşayabileceğiniz olur olmadık içerikler sunabileceklerini unutmayın bu üçüncü kişilerin. Sevgilinizin ve kendinizin verilerinin güvenliği için asla bu yollara başvurmayın.

Sevgili Takip Cihazı:

Sevgilinizi fiziksel olarak, ek cihazlar aracılığıyla takip etmenizi sağlayacak olan her türlü materyal ve cihazlar yasadışı bir şekilde satılmakta ve kullanılmakta olduğunu asla unutmayın. Bu tarz takip cihazlarının tespiti halinde bu cihazların kim tarafından yerleştirildiği, kim tarafından takip edildiği de tespit edilebilir olduğundan dolayı yakalanma olasılığınız diğer program ve sistemlerde olduğu gibi oldukça yüksektir. Sevgili takip cihazları takip etmek istediğiniz sevgilinizin konum bilgisini takip ederek o verileri tutmaktadır. Sevgili konum takibi amacıyla kullanılan bu cihazlar sevgili gps takip cihazı olarak da adlandırılabilmektedirler.  Sevgilinizin konumunu belirlemek için adı her ne olursa olsun kullanacağınız bu cihazlarda hem yakalanma hem de ceza alma riskiniz oldukça yüksektir. Unutmayın sevgili takip cihazları, sevgili gps takip cihazı, sevgili konum takip cihazı, sevgili takip cihazı vd adı her ne olursa olsun asla kullanılmamalıdır.

Sevgili Telefonu Takip Etme

En çok merak edilen ve sorulan sorulardan birkaçı sevgilimin telefonunu takip edebilir miyim? Telefon takibi var mı ? Telefon takibi mümkün mü ?’dür. Hatta bu sorular bazen Iphone cihaz takibi, Iphone telefon takibi, Android telefon takibi, Samsung telefon takibi gibi marka ve işletim sistemi bazlı olarak da sorulmaktadır. Genel olarak bu tarz durumlar hakkında sizlere, gerek yasal olarak gerekse olumsuz bir durumda ilişkinin seyri açısından asla başvurulmaması gereken yöntemler olduğundan bahsetmiştik. Bir de bu işin teknik olarak sakıncalı tarafları da vardır. Sevgili telefonunu takip etme amacıyla kullanacağınız yöntemler genel olarak önce telefonlarınızda güvenlik açıklarını yaratıp o açıklardan bilgi sızdırmaya yönelik olduğu için sevgilinizin whatsapp ve mesajları da kötü niyetli kişilerce erişilebilir hale gelebilecektir. Yani siz sevgili whatsapp takibi, sevgili mesaj takibi, sevgili telefon takibi gibi nedenlerle bu güvenlik açıklarını yaratarak o bilgilerin diğer kişiler tarafından da daha erişilebilir hale geldiğini unutmayın. Asla ve asla bu yöntemlere teşebbüs dahi etmeyin.

Sevgili Takibi İçin Dedektif Tutanların Tavsiyeleri?

Sevgili takibi için dedektif tutmak isteyenler için bazı tavsiyeler şunlar olabilir:

Güvenilir bir dedektiflik firması seçin ve referanslarına göz atın.

Açık ve net bir iletişim kurun ve isteklerinizi detaylı bir şekilde belirtin.

Gizlilik ve güvenlik konularını öncelikli olarak ele alın ve bu konuda net bir anlaşma yapın.

Dedektiflerinizin deneyim ve uzmanlık alanlarına dikkat edin ve size uygun olanı seçin.

Sevgili Takibi İçin Dedektif Fiyatları Ne Kadar?

Sevgili takibi için dedektif fiyatları, hizmetin kapsamına, süresine ve zorluğuna bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. MyDedektiflik olarak, müşterilerimize adil ve rekabetçi fiyatlar sunuyoruz. Fiyatlandırma sürecinde şeffaf olmaya ve müşterilerimize en iyi değeri sağlamaya özen gösteriyoruz. Detaylı fiyat bilgisi almak ve ihtiyacınıza uygun bir teklif almak için bize ulaşabilirsiniz.

 

SEVGİLİ TAKİBİ İÇİN DEDEKTİF TUTANLARIN YORUMLARI

Herhangi bir hizmet almadan önce mutlaka daha önce bu hizmeti almış kişiler tarafından yapılan yorumları okumalıyız. Artık günümüzde internet çağı ile birlikte özellikle de evlilik öncesi araştırması ve takibi için hizmet almadan önce hakkında iyi yorumlar ve puanlamalar olan güvenilir ve iyi bir firma ile çalışmanın ne kadar önemli olduğunu daha önce belirtmiştik. MY DEDEKTİFLİK Şirketi genel olarak piyasada oluşan olumsuz algının tersine tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla diğer dedektiflik firmalarından ayrı bir segmentte kendine yer edinmiş durumdadır. Türkiye’de en fazla memnun müşteri yorumu alan özel dedektiflik firması olarak verdiği tüm hizmet başlıklarında birbirinden değerli müşterinin güzel yorumlarına sahiptir.

İşte sevgili takibi için özel dedektif tutanların yorumlarından bazıları:


Er… Ka… / 07.01.2021-14:41/ Kırklareli

"My dedektiflik ten önce üç ayrı dedektiflik firması ile çalışmak gibi bir talihsizliğim oldu. Kendilerinden aldığım hizmetle ilgili (Evlilik takibidedektif yorumu yapmak gerekirse kesinlikle tavsiye ederim. Hem yasalar dahilinde sundukları hizmet hem de verdikleri sözlere harfiyen uymaları aldığım dedektiflik hizmetini kusursuz hale getirdi benim için.„


Bu… Şe… / 06.12.2020-10:03 / Bursa

"Evlilik öncesi kuşku ve kaygılarımdan dolayı bu güzel firmaya ulaştım. Daha önce haklarında evlilik öncesi takip dedektif tutan kişilerin yorumlarını okumam kendileriyle irtibata geçmemde önemli bir etken olduysa da ilk yaptığımız görüşmemizde Mehtap hanımefendinin konuyla alakalı bana sunduğu konular beni cezbetti.  Tüm sorularıma verdiği yanıtlardan sonra kendileriyle çalışma kararı almıştım. İyi ki de almışım. İnanılmaz memnun kaldım ve 4 yıllık mutlu bir evliliğim ve bir tane de güzel evladım var.„


Ar… Mü… / 04.11.2020-21:19 / Kütahya

"Dedektif tutanların internet şikayet sitelerindeki yorumlarından sonra inanılmaz temkinliydim ve neredeyse internet alemindeki tüm yorumları okudum diyebilirim. Şunu söylemem gerekir ki sayın özel dedektif Mehtap h.  ve MY DEDEKTİFLİK bana bir aile ferdi gibi samimi yaklaşmalarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Allah’a çok şükür ki şirketim için almış olduğum hizmetin karşılığını o kadar fazla aldım ki. Firmamı iflasın eşiğine götürebilecek bir kararın imza aşamasından döndüm. Çok şükür işlerim iyi. Allah herkese hayırlı işler ve dedektif Mehtap h. gibi MY DEDEKTİFLİK gibi çalışacak insanlar nasip etsin.„


Pı… Ça… / 11.08.2020-00:29 / Adana

"Özel dedektif tutanların içindeki en şanslı insanlardan biri olabilirim. Sevgili takibi ve özel dedektif tutmak için uzun bir arayıştan sonra kendileriyle çalışma şansına sahip oldum diyebilirim. Daha önce defalarca aldatılmış bir insan olarak kaybettiğim onca yıldan sonra verdiğim en akıllı kararın Mehtap Hanım ve onun güzel ekibi olan my dedektiflik ailesi gibi işinin ehli kişi/kurumlarla çalışmak olduğunu düşünüyorum. Bu insanlar işlerini çok seven ve o sevdiği işi de iyi yapanlardan.„


Al… Ka… / 01.06.2020-11:52 / Elazığ

"Elzaığ’dan evlenmek üzere olduğum adamın bazı davranışları içimde şüphe uyandırınca araştırma yapmaları için evlilik öncesi araştırma ve takip hizmetleri yapan MYDEDEKTİFLİK ile anlaştım. Yapılan araştırma ve takiplerin sonunda evli olduğu ve başka bir şehirde yaşayan başka bir nişanlısı olduğu konusunda elimde pek çok kanıt oluştu. Neye uğradığımı şaşırdım. Ama özel dedektif Mehtap H. bütün kanıtları ve resimleri önüme koyunca şüphelerimde haklı olduğumu anladım. Ben bu kadarını ummamıştım ama ne diyeyim büyük bir beladan döndüm. Verilmiş sadakam varmış.„


Mu… Ya… / 20.05.2020-08:49 / İzmir

"Karşıyaka’dan yazıyorum annemler beni tanımadığım bir kız ile evlendirmek istediler. Benim yaşım da artık 35 olunca hayır da diyemedim. Yalnız araştırmam gerektiğini söyleyip müsaade istedim. Kızın yaşadığı muhitte ve çevrede görünüp kendimi ortaya çıkarmak istemediğim için evlilik öncesi araştırma ve takip hizmetleri konusunda isim yapmış olan MY dedektiflik ile anlaştım. Onlar da benim için araştırma yaptılar. Kız annemlerin anlattığından çok daha kültürlü ve muhteşem çıktı.  Resimlerini zaten sosyal medyadan görmüştüm ama aldığı eğitimler ve yeğenlerinin adına, bankadaki birikimine ve mal varlığına kadar öğrendim. Adımı sakın yazmayın. O kızla 2 yıldır evliyim. Bu dedektiflik firması olmasaydı ben bu kararı biraz zor verirdim.„


De… La… / 07.03.2020-23:26 / İzmir

"Torbalı’dan hizmet aldım. Oğlum bir kıza takılmış gidiyordu. Nerede akşam orada sabah eğlence peşinde koşup duruyorlardı. Oğluma ne kadar söylesem de vaz geçirmem mümkün olmadı. Bu kızda bir gariplik vardı. Neyse ben de evlilik öncesi araştırma ve takip hizmetleri konusunda ismini duyduğum MY DEDEKTİFLİK Şirketine gittim. Durumu anlattım. Kızın adını ve sosyal medya hesabını verdim sadece çünkü başka bir şey bilmiyordum. Aradan 5 gün geçmeden dosyayı önüme koydular. Kızın sabıkası vardı. Uyuşturucu satışı ve dolandırıcılıktan. Söylediği isim ve yaşı yanlıştı. Kardeşinin kimliğine kendi resmini ekleyerek kullanıyordu. Anlayacağınız şüphelerimde haklıydım. Oğluma bu dosyayı gösteren özel dedektif aynı zamanda evli olduğunu ve bir de kendisini pazarlayan bir sevgilisi olduğunu söylemiş. Oğlum sadece bana bakıp “anne sen haklıymışsın, özür dilerim.” Dedi ve sarıldık. Nihayet oğlum gerçeği görmüştü ve onu o kızın tuzağından kurtardım.„


Daha fazla dedektif tutanların yorumlarını okumak için tıklayın.

 

SEVGİLİ TAKİBİ HİZMETİ VERİLEN BÖLGELER

Özel dedektiflik bürolarının çoğu yerel bazlı hizmet verirken MY DEDEKTİFLİK Şirketi’nin sizlere tüm dünyada hizmet verdiğini biliyor musunuz? Genel olarak MY DEDEKTİFLİK Şirketi’ne evlilik öncesi takip özel dedektifliksevgili takibi özel dedektif tutma konularında gelen taleplere yönelik hizmetler en üst düzeyde verilmektedir. Gerek evlilik öncesi araştırma özel dedektif hizmeti gerek sevgili takibi özel dedektif hizmetinde hizmet alanlarının kapsamı 81 ilimizi ve 973 ilçemizi kapsamaktadır. Hatta mahalle bazlı da özel dedektif tutmanız mümkündür. Sizlere en yüksek kalitede verilecek olan hizmetin sınırı ve mesafesi bulunmamaktadır. İhtiyaç duyduğunuz özel dedektif tutmak ise MY DEDEKTİFLİK Şirketi’nin bu ihtiyacın tam karşılığı olduğunu unutmayın. Özel dedektiflik büroları içinde en geniş iletişim ağına sahip firma olan MY DEDEKTİFLİK Şirketi’nin hizmet bölgeleri dünya üzerinde “insanın yaşadığı her yerdir.”

 

Hizmet sürecinde ve sonrasında müşteri gizliliğine son derece önem verildiğinden dolayı hizmet alan müşterilerinin bilgilerini asla KAYIT ALTINA ALMADIĞINI ve hiçbir suretle üçüncü şahıslarla PAYLAŞMADIĞINI bilmenizi ister ve şimdilik şüphesiz kalmanızı dileriz…

 


HİZMET TALEP NEDENLERİ


 Erkek/Bayan arkadaşım doğru kişi mi?
 Erkek/Bayan arkadaşımın doğru kişi olup olmadığını nasıl öğrenebilirim?
 Erkek/Bayan arkadaşım bana sadık mı?
 Erkek/Bayan arkadaşım bana sadık olup olmadığını nasıl öğrenebilirim?
 Erkek/Bayan arkadaşım beni aldattığını nasıl öğrenebilirim?
 Erkek/Bayan arkadaşım dürüst mü?
 Erkek/Bayan arkadaşım dürüst olup olmadığını nasıl öğrenebilirim?
 Erkek/Bayan arkadaşım geçmişinde anlattıkları doğru mu?
 Erkek/Bayan arkadaşım geçmişini nasıl öğrenebilirim?
 Erkek/Bayan arkadaşım uyuşturucu kullanıyor mu?
 Erkek/Bayan arkadaşım uyuşturucu kullanıp kullanmadığını nasıl öğrenebilirim?
 Erkek/Bayan arkadaşım bana söylediği mesleği yapıyor mu?
 Erkek/Bayan arkadaşım bana söylediği mesleği yapıp yapmadığını nasıl öğrenebilirim?
 Erkek/Bayan arkadaşım daha önce bir evlilik yapmış mı?
 Erkek/Bayan arkadaşımın çocuğu var mı?
 Erkek/Bayan arkadaşımın karakteri nasıl çözebilirim?
 Erkek/Bayan arkadaşımı tanıyanlar nasıl bilir?
 Erkek/Bayan arkadaşımın gerçek inançlarını nasıl öğrenirim?
 Erkek/Bayan arkadaşımın gerçek siyasi görüşlerini nasıl öğrenebilirim?
 Erkek/Bayan arkadaşımın aile yapısını nasıl öğrenebilirim?
 Erkek/Bayan arkadaşımın aileme uygun olup olmadığını nasıl öğrenebilirim?
 Evleneceğim kişi doğru kişi mi?
 Evleneceğim kişinin doğru kişi olup olmadığını nasıl öğrenebilirim?
 Evleneceğim kişi bana sadık mı?
 Evleneceğim kişi bana sadık olup olmadığını nasıl öğrenebilirim?
 Evleneceğim kişi beni aldattığını nasıl öğrenebilirim?
 Evleneceğim kişi dürüst mü?
 Evleneceğim kişi dürüst olup olmadığını nasıl öğrenebilirim?
 Evleneceğim kişi geçmişinde anlattıkları doğrumu?
 Evleneceğim kişi geçmişini nasıl öğrenebilirim?
 Evleneceğim kişi uyuşturucu kullanıyor mu?
 Evleneceğim kişi uyuşturucu kullanıp kullanmadığını nasıl öğrenebilirim?
 Evleneceğim kişi bana söylediği mesleği yapıyor mu?
 Evleneceğim kişi bana söylediği mesleği yapıp yapmadığını nasıl öğrenebilirim?
 Evleneceğim kişi daha önce bir evlilik yapmış mı?
 Evleneceğim kişinin çocuğu var mı?
 Evleneceğim kişinin karakteri nasıl çözebilirim?
 Evleneceğim kişiyi tanıyanlar nasıl bilir?
 Evleneceğim kişinin gerçek inançlarını nasıl öğrenirim?
 Evleneceğim kişinin gerçek siyasi görüşlerini nasıl öğrenebilirim?
 Evleneceğim kişinin aile yapısını nasıl öğrenebilirim?
 Evleneceğim kişinin aileme uygun olup olmadığını nasıl öğrenebilirim?
 Sevgilim beni aldatıyor mu?
 Sevgilimin beni aldattığını nasıl anlarım?
 Evlilik vaadiyle cinsel birliktelikte bulunduktan sonra terk eden tarafı bulmak için araştırma ve takip talep etmeleri 
 Evlilik vaadiyle dolandıran tarafı bulmak için araştırma ve takip talep etmeleri
 Evlilik vaadi verip terk eden tarafın gerçek nedenini araştırma ve takip talep etmeleri
 Sevgilisinin aldattığı şüphesi ile araştırma ve takip talep etmeleri
 Sevgilisinin uyuşturucu ve benzeri bağımlılıklarını araştırma ve takip talep etmeleri
 Sevgilisinin söylediği gibi biri olup olmadığını araştırma ve takip talep etmeleri
 Sözlü çiftlerde, cinsel birliktelikte bulunduktan sonra terk eden tarafı araştırma ve takip talep etmeleri 
 Sözlü çiftlerde, dolandıran tarafı bulmak için araştırma ve takip talep etmeleri
 Sözlü çiftlerde, terk eden tarafın gerçek nedenini araştırma ve takip talep etmeleri
 Sözlü çiftlerde, aldatılan tarafın aldatıldığını kanıtlamak için araştırma ve takip talep etmeler
 

DEDEKTİF TUTANLARIN YORUMLARI
Başa Dön