ŞİRKET HAKKINDA

MY ÖZEL DEDEKTİFLİK ve ARAŞTIRMA HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ Kısa ünvanı MY DEDEKTİFLİK Şirketi'dir. En İyi Dedektiflik şirketi seçilerek 5 Yıldız Ödülünü kazanan tek en iyi dedektif şirkettir. 

MY DEDEKTİFLİK Şirketi Türkiye Cumhuriyeti kanun ve yasalarına uygun olarak kurulmuştur. Resmi Özel Dedektiflik Şirketidir. MY DEDEKTİFLİK Şirketi, Yasal dedektif hizmeti vermektedir. Özel dedektiflik hizmetleri olarak bağlı olduğu kanunlar mevcuttur ve bu kanunlara riayet edilmektedir. Özel dedektiflik kanunlarının başında gelen ''Özel Hayatın Gizliliği Kanunu'' uyulması gereken en önemli maddesidir. Tüm hizmetlerinde yasal çözümler kullanarak hizmet verilmektedir. ''Kişisel Verilerin Korunması Kanunu''nun (KVKK) ilgili maddelerine bağlı kalarak, özel dedektif tutan müşteri gizliliğine önem vererek, özel dedektif tutanların gizliliklerini korumak adına büyük önlemler alınmaktadır. Özel dedektiflik hizmetleri olarak faaliyet gösteren şirket müşterilerinin sorunlarını çözüme ulaştırırken en iyi dedektif şirketi olarak yasalara ve kanunlara aykırı olmayan hizmetler verilmektedir.

Özel dedektif tutanların gizliliklerine ve Özel dedektif tutanların memnuniyetlerine fazlasıyla önem vererek hizmetlerini icra ettiklerinden dolayı Türkiye’de özel dedektif tutan müşteri yorumlarına göre 5 yıldız ödülüne hak kazanmış, internette ve tüm sosyal medyalarda en iyi özel dedektif değerlendirmesine sahiptir. Özel dedektiflik tutan müşteri haklarını tam anlamıyla kullandırmak amacında olup, hizmetlerinde son derece başarılı dosyalara imza atarak geniş müşteri referanslarına ulaşmayı başarmışlardır.

Özel dedektiflik hizmetlerinde üstün performans gösterdikleri için ve dedektif tutan müşteri gizliliğini ilke edinmelerinden dolayı müşteri kitlesinin içinde halka mal olmuş sanatçı ve ismini medyada duyurmuş olan saygıdeğer iş insanları da bulunmaktadır. Hali hazırda hizmet vermeye devam ettiği sanatçı ve iş insanlarının gizliliklerini korumakta olup, hiçbir gazete, radyo ve benzeri medyalarda verdiği hizmetlerin reklamını kullanmamışlardır. Ayrıca özel dedektiflik mesleğinin genel kuralı olan, hem müşterisinin gizliliğini korumak hem de özel dedektifin kendisini ifşa etmemesi gerektiğinin bilinciyle, onlarca medya kuruluşlarından gelen röportaj ve kanala çıkma tekliflerini reddeden Türkiye’nin tek özel dedektifi ve dedektiflik şirketidir.

Özel dedektiften hizmet alanında en geniş şirket olarak 18 faaliyeti ile hizmet verilmektedir. Faaliyet alanları hem kişilere hem de kuruluşlara hitap etmektedir. Özel dedektif bireysel hizmetleri ve özel dedektif kurumsal hizmetleri olarak iki ana başlık altında hizmetleri oluşmaktadır. Türkiye de 81 ilde ve dünyada 16 ülkede müşteri sorunlarına çözüm üreterek hizmetler sunmakta olup, sunulan hizmetler tamamen yasal izinler alınarak ve legal yöntemler kullanılarak yürütülmektedir. Şirketin bünyesinde profesyonel eğitim almış ve tecrübeli özel dedektifler ve çağrı merkezi bulunmaktadır. Çağrı merkezi her türlü müşteri sorularını yanıtlamak ve bilgilendirmek için 7 gün 24 saat özel dedektif hizmeti vermektedir.

Şirket aynı zamanda Özel Dedektifler, Araştırmacılar ve Danışmanlar Derneği (İODADD) üyesidir. Şirketin kurucusu ve özel dedektifi Sayın Özel Dedektif Mehtap ÇINARDİBİ iş bu derneğin en ağır sorumluluğunu taşıyan kolunda yönetimi üstlenerek İODADD Yönetim Kurul Başkanlığını yürütmektedir.         

DEDEKTİFLİK TARİHÇESİ

Dedektiflik Tarihçesi çok eski yıllardan gelmektedir. Özel Dedektif Mesleğin tarihi 1800’lü yıllara dayanmaktadır. Dünyanın ilk dedektiflik bürosu 1833 yılında Fransa da kurulmuştur. Kurucusu ve özel dedektifi Eugene François Vidocq’dur.  Eugene François Vidocq 1775 yılında dünyaya gelmiş Eugene François Vidocq 24 yıl özel dedektiflik hizmeti vererek ülkesinin devletine katkıda bulunduğu çalışmalara imza atmış 1857 yılında daha önce atlatmış olduğu fakat vücudunda tekrar vuku bulan kolera hastalığından dolayı vefat etmiştir. 


Eugene François Vidocq vefatından sonra 1850 yılında kurulan özel dedektiflik şirketinin kurucusu ise Allan Pinkerton’dur. Allan Pinkerton, ABD Güvenlik ve Dedektiflik Şirketini kurup dönemin Başkanı Abraham Lincoln’u hedefi olan bir suikast girişimini ortaya çıkararak dedektiflik mesleğinin altın çağını ulaşmıştır. Daha sonra sayısız çalışmalara imza atmıştır.


Allan Pinkerton’dan sonra 1895 yılının özel dedektifi olan Frank Geyer 3 çocuk katili olan Herman Mutgett’in yakalanıp infaz edilmesinde faydalı olup sayısız başarılı dosyaları olmuştur.


Eugene François Vidocq’dan bugüne kadar birçok dedektiflik bürosu kurulmuştur. Başlarda kuruluş amaçları devlete yardım olsa da günümüze gelene kadar değişerek özel hizmetler verilmeye kadar gelmiştir. 1833 yılından bugüne kadar özel dedektifler katillerin, hırsızların, dolandırıcıların ve benzeri suçluların yakalanmasında ve diğer özel dedektiflik araştırma kollarında büyük rol almıştır. 


Tüm bu efsanelerden sonra mesleğini hakkıyla icra eden MY DEDEKTİFLİK Şirketi (MY ÖZEL DEDEKTİFLİK ve ARAŞTIRMA HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.) olarak doğdu, büyüdü, gelişti ve gelişmeye devam ederek daha çok başarıya imzalar atmak isteğimizle, hem toplum yararına hem gerek duyulan davalarda yargıya en doğru en dürüst şekilde hizmet vermeye devam edecektir.

DEDEKTİF MİSYONU

MY ÖZEL DEDEKTİFLİK ve ARAŞTIRMA HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.'nin kuruluş amacı, ilkesi ve Güvenilir Dedektif misyonu genel olarak Türk Anayasası Kanununa ve kamu ahlakına uyulmasına katkıda bulunarak, toplumsal düzeni sağlamak ve yargıya intikal etmiş dosyalarda kişilerin hakkını arayarak mağduriyetlerin önünde geçmekte bir nebze olsun yardımcı olmaktır. 

Özel Dedektif olarak verilen görevde profesyonel ve donanımlı bir şekilde mevcut şartlar altında en yüksek performansı gösterip araştırma yapabilen, bilgi toplayabilen ve bu bilgileri usulüne uygun bir şekilde kullanmaktadır. Uzman Özel Dedektif kadrosu ile sizlerin ulaşmak istediği bilgileri ya da cevabını öğrenmek istediğiniz soruları cevaplamak adına çalışmalar yapmaktadır. Verilen on sekiz Özel Dedektif faaliyetleri ile bireysel özel dedektiflik ve kurumsal özel dedektiflik hizmetlerini detaylı bir şekilde Hizmetler kısmından ulaşabilirsiniz.

MY DEDEKTİFLİK Şirketi gerek yurt içinde özel dedektif arayanlara gerek yurt dışında özel dedektif arayan müşterilerinin şüphelerini gidermek adına araştırmalar yapar. Bu takip ve araştırma hizmetini yaparken tamamıyla yasal hak ve kurallara uygun çalışır.  Gereken tüm izin ve belgelere sahiptir. Resmi belgelerini görmek için tıklayınız.

Bugüne kadar 16 ülke ve 81 ilde toplam onlarca dosyayı 98% özel dedektif tutan müşteri memnuniyeti ile açıklığa kavuşturmuştur.

En iyi misyon edililen kaidesi Şüphenin insanı her gün öldürdüğünü unutmayışıdır. 

DEDEKTİF VİZYONU

MY ÖZEL DEDEKTİFLİK ve ARAŞTIRMA HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.'nin Profesyonel Özel Dedektif hizmeti vermeyi vizyon edinerek işe başlamıştır. Özel Dedektiflik şirketi olan MY DEDEKTİFLİK Şirketi kuruluş ilkesine dayalı olarak haklı ve mağdurun, haklı ve mağdur olduklarını somut delillerle ispatlamak ve yargıya intikal etmiş dosyalarda adalete yardım ederek toplumu refaha kavuşturmaktır. Böylelikle Yargıtay Kararlarında ve emsal kararlarında oluşan dosyaları toplum gördükçe daha ahlaklı, doğru ve dürüst yaşayan topluma kavuşmayı sağlamaktır. 

Profesyonel verilen özel dedektiflik hizmeti verilirken, vizyonu özel dedektif tutan müşterilerin gizliliği ve özel dedektif tutanların memnuniyetidir. Bu yüzden hizmetinizi başlattığınız takdirde müşteri ve şirket adına bir mağduriyet yaşanmaması için bir gizlilik sözleşmesi onaylanır. Gerekli bilgi ve belgeler hizmet sonunda müşteriye teslim edilir üçüncü şahıslar ile paylaşım söz konusu bile değildir ve bu belgeler müşteriler ile paylaşıldıktan sonra katiyen imha edilir.