DEDEKTİF ARAYANLAR

Amacınız %100 Memnuniyet ve Gizlilikse Doğru Yerdesiniz. Dedektif "ortaya çıkarmak" veya "keşfetmek" gibi bir anlama gelir. Özel dedektifler bir büro kapsamında veya tek kişi olarak çalışabilir. Ancak tabii ki bu görevi yapabilmeleri için yasal dedektif olmaları için dedektif lisansına sahip olmalarından sonra uzun yıllar edinilen bilgi birikimi ve en tabi olarak deneyim gereklidir.

Dedektif arayanların en başta dikkat etmesi gerekenlerin başında yasal dedektif bürosu ve resmi dedektiflik şirketinden özel dedektif hizmeti almalarıdır. Dedektif, işinin bir parçası olarak, yasal çerçevelerde izin verilenlere uygun olarak bazı varsayılan gerçekler için kanıt bulmaya çalışır. Bunu yapmak için araştırma, gözlem ve sorgulama tekniklerini kullanır. Tüm bulgular belgeli olarak mahkemeye kanıt olarak sunulabilir.

Dedektif, polislerin yasal hak ve yetkilerine sahip olmadığı için tutuklama gibi eylemlere yetkisi yoktur. Diğer yetkileri de özel bir kişininkilerden farklı değildir; Örneğin, fark edilmeden izlemek için bir araca gizlice bir GPS izleyici takmasına izin verilmez. Veya telefon casus izleme programları gibi yasak olan yani yasal olmayan yollarla yapılacak olan takipler hem sizi suça sürüklemiş hemde mahkemede delil sunma hakkınızı kaybettirmiş olacaktır. Polisin bile bu konuda bir yargıçtan izin alması gerekiyor. Yani kendi başınıza üstesinden gelemediğiniz durumlar içerir kişi veya kişilerin takibi.

Pek çok kişi, dedektiflerin sadece aldatan, eşine ihanet eden karı kocanın peşinde gölde gibi gezip bilgi toplama işi yaptığını düşünüyor. Bu özel dedektifin önemli iş alanları arasında olmasına rağmen, daha farklı görevleri de vardır. Daha fazla bilgi için bireysel özel dedektif hizmetleri ve kurumsal özel dedektif hizmetlerini inceleyebilirsiniz. 

Hali hazırda süren evlilik veya ilişkideki sadakatsizliği ortaya çıkarmanın dışında, özel dedektifler bitmiş bir evliliğin tarafları için de araştırma yapabilir. Bu bir velayet veya nafaka davası için olabilir. Bir şirket tarafındanda dedektiflik bürosu görevlendirilebilir. Birçok şirket hassas görevler için özel dedektifler kullanır. Şirkete zarar veren çalışan veya farklı kişiler hakkında bilgi ve kanıt toplama da özel dedektiflerin sıklıkla yaptıkları işlerdendir.

Şirketlerde sahte hastalanma ve tazminat durumları, hırsızlıklar, dolandırıcılık vakaları için de özel dedektif bürosuna başvurulur. Türkiye de 81 ilde hizmet veren ve özel dedektif görevi yapan MY DEDEKTİFLİK Şirketi, kişilerin gizlilik haklarına saygı duyarak ve yasalar çerçevesi içinde kalarak, titizlikle her tür araştırmayı sizler için yaparlar. 

Bir özel dedektifin işi, televizyonda gösterilenden önemli ölçüde farklıdır. Meslek genellikle geniş bir yelpazeyi kapsar ve suç eylemlerine karşı mücadelede ve delillerin korunmasında özellikle önemlidir.  Heyecanlı bir meslek olmasının yanı sıra, zaman zaman tehlikeleri de içinde barındırabilir. Yoğun olarak aldatılan kişilerin başvurduğu MY DEDEKTİFLİK Şirketi bilmeniz gereken tüm bilgiler ve çalışma şekli konusunda bilgi almak için randevu talep edebilirsiniz. Dedektif arayanlara ve şüphe ile uyuyan, uyananlara yardımcı olmaktadır. 

Dedektif arayanlar ve dedektifle çalışmak isteyenler, dedektif tutan var mı? diyenlerden bilgi almak isteyenler, dedektif tutmak istiyorum diyorsanız Türkiye'nin en güvenilir ve 5 yıldız hizmet ödülü kazanan özel dedektifi ile aşağıdaki numaraları tıklayarak şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Şimdi Ara +90 (850) 888 90 90 / +90 (533) 947 85 90

Şimdilik şüphesiz kalmanızı dileriz...

 

 

SORULAR

TÜMÜNÜ GÖR
BİZE SORUN
CAPTCHA
Başa Dön