Kişiye Özel Araştırma ve Takip

Bu Yazıda Okuyacaklarınız ;

 Kişiye Özel Araştırma ve Takip Nedir?
 Kişiye Özel Araştırma ve Takip Nedenleri Nelerdir?
 Kişiye Özel Araştırma ve Takip Nasıl Yapılır?
 Şahıs Takibi İçin Özel Dedektif Tutmak Yasal mı?
 Şahıs Takibi İçin Dedektif Tutanların Tavsiyeleri Neler?
 Şahıs Takibi İçin Dedektif Fiyatları Ne Kadar?
 Şahıs Takibi İçin Özel Dedektif Büroları Nerede?

 

Kişiye Özel Araştırma ve Takip Nedir?

Kişiye özel araştırma ve takip, belirli bir kişinin aktivitelerini, yerini, ilişkilerini veya davranışlarını izlemeyi ve araştırmayı içeren bir süreçtir. Bu tür takip genellikle hukuki, güvenlik veya kişisel nedenlerle gerçekleştirilir.

Kişiye Özel Araştırma ve Takip Nedenleri Nelerdir?

Kişiye özel araştırma ve takibin bazı nedenleri şunlar olabilir:

Güvenlik İçin: Bir kişinin güvenliğini sağlamak veya tehdit altında olup olmadığını belirlemek için takip edilebilir.

Hukuki İşler: Mahkeme davaları, boşanma davaları veya miras anlaşmazlıkları gibi hukuki işler için delil toplamak amacıyla takip yapılabilir.

Kayıp Kişilerin Bulunması: Kayıp aile üyelerini veya kaybolan kişileri bulmak için takip ve araştırma yapılabilir.

Sahtekarlık ve Dolandırıcılık Tespiti: Şüpheli faaliyetlerin veya dolandırıcılık girişimlerinin tespiti için kişinin hareketlerinin izlenmesi gerekebilir.

Kişiye Özel Araştırma ve Takip Nasıl Yapılır?

Kişiye özel araştırma ve takip genellikle şu yöntemlerle yapılır:

Gizli Gözlem: Kişinin hareketleri ve etkinlikleri gizlice gözlemlenir ve kaydedilir.

İnternet Araştırması: Kişinin sosyal medya hesapları, çevrimiçi etkinlikleri ve diğer dijital izler araştırılarak bilgi toplanabilir.

Şahıs Takibi İçin Özel Dedektif Tutmak Yasal mı?

Şahıs takibi için özel dedektif tutmak genellikle yasaldır, ancak bazı yasal sınırlamalara ve koşullara tabidir. Özel dedektiflerin yasal olarak takip etmesi gereken bazı kurallar vardır ve bu kurallar, çoğu zaman ülkeye ve eyalete göre değişiklik gösterir.

Takip için özel dedektif tutmadan önce, yerel yasal düzenlemeleri ve kuralları araştırmak önemlidir. Ayrıca, bir avukatla danışarak takip sürecinin yasal çerçevesini anlamak da faydalı olacaktır.

Şahıs Takibi İçin Dedektif Tutanların Tavsiyeleri Neler?

Şahıs takibi için dedektif tutmak isteyenler için bazı tavsiyeler şunlar olabilir:

Gizlilik Garantisi: Dedektiflik firmasıyla çalışmadan önce gizlilik anlaşması yapın ve bilgilerinizin güvende olduğundan emin olun.

 

İhtiyaçlarınızı Belirleyin: Takip edilmesi gereken konuları ve hedefleri belirleyin. Bu, dedektifinize net bir yönlendirme sağlayacaktır.

Net Bir Anlaşma Yapın: Dedektiflik hizmetleri için net bir anlaşma yapın. Ücretler, süreç ve hedefler konusunda net bir anlayışa sahip olun.

Düzenli İletişim: Dedektifinizle düzenli iletişimde olun ve sürecin ilerleyişini takip edin.

Şahıs Takibi İçin Dedektif Fiyatları Ne Kadar?

Şahıs takibi için dedektif fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler arasında takip süresi, kullanılan teknikler, izlenen kişilerin sayısı ve konum gibi etmenler yer alır.

Genellikle, dedektiflik firmaları müşterilerine özel fiyat teklifleri sunar ve bu teklifler işin karmaşıklığına ve gereksinimlerine göre değişir. Bazı dedektiflik firmaları saatlik ücretler veya proje bazlı ücretlendirme yapabilirken, diğerleri sabit bir ücret veya paketler sunabilir.

 

KİŞİYE ÖZEL ARAŞTIRMA VE TAKİP İÇİN DEDEKTİF TUTANLARIN YORUMLARI

Kişiye özel araştırma ve takip için dedektif tutanların yorumları diğer tüm hizmet alanındaki gibi oldukça değerlidir. Dedektif tutanlar yapacakları yorumlarla birlikte karşılaşacağınız hizmetin kalitesiyle ilgili sizlere bilgiler vermektedirler. Özel dedektif yorumları bu anlamda sizlere yol gösterici olacaktır. Tüm bunların yanında sizler için hizmet öncesi kafanızdaki tüm soru işaretlerinin giderilmesi amacıyla her bir müşterinin büyük oranda MY DEDEKTİFLİK Şirketi ile çalışmış olmalarının memnuniyetini beyan etmektedirler. Özel dedektif tavsiyeleri konusunda Türkiye’nin en iyi dedektiflik bürosu olan MY DEDEKTİFLİK Şirketi bu teveccühe layık olmak adına her dosyasını büyük bir titizlikle yürütmekte ve sonlandırmaktadır.

Kişiye özel araştırma ve özel takip için dedektif tutanların yorumlarından bazıları:


Bu… Ce… / 09.12 2020-14:57 / Tunceli

"Memur olmam sebebiyle çok fazla araştırma yapmaya zamanım olmadığından dolayı memur olmadan önceki iş ortağım tarafından dolandırıldığım konuya özen gösterememiştim. Yaklaşık olarak 30 yıl aralıksız çalışsam ancak ödeyebilecğeim bir borcun altında kalmak üzereydim ve bu hem iş hem de evlilik hayatıma olumsuz olarak yansımaya başlamıştı. Birgün bu sorunu çözmek için profesyonel yrdım alabilir miyim diye araştırma yaparken my dedektiflik kurumu ile karşılaştım aramalarda. Neredeyse bütün konularda detaylı açıklamalarına güvenerek kendilerini aradım ve konuyu uzun uzun anlattım. Bana çıkardıkları yol haritasını çok beğendim. Şahıs takibi hizmeti için kendileriyle anlaştık. Kısa sürede bana eski firmamın ticari olarak yüklü miktarda satın aldığımız hammaddelerinin ortağım vasıtasıyla yok pahasına başka paravan firmalara satıldığını tespit ettiler. Belgelerle birlikte avukatımla birlikte mahkemeye başvurduk. Söz konusu olan diğer firmanın eski ortağımın karısına ait olduğu ve bu durumda ortaklık içinde olduğumuz şirketi haksız zarara uğrattıkları için hüküm giymek üzereler nasip olursa faizleriyle birlikte tüm haklarımı geri alacağım. Emek verdiğim 12 yılın çöpe gitmemiş olması ayrı bir sevinç ama en çok da enayi yerine konulmamış olmak önemli benim için.„


Me… Şa… / 30.04.2020-20:18 / Almanya

"Almanya’da yaşıyoz. Hayatımın çoğu burada geçiyo. Didim’de yazlık aldık 2018 yılında. En iyi malzemelerle evi dayadık döşedik paraya acımadık. O zaman evi aldığımız paranın yarı parası kadarını evin içine harcadık resmen. Tabi çok gelip gitmiyoz. 2019 mayısında aldık çocukları güzel bir tatil yapalım diye bir geldik yazlık resmen harabe olmuş. Evde bir şey bırakmamışlar. Abartmıyom ampullere kadar almışlar. Polisie gittik uğraştık ettik ama sonuç alamadık. Berlinde bir aile dostumuz aynı durumu bir akrabasını yaşadığını ve dedektifin olayı çözdüğünü söylemesiyle numarasını at bro dedim hemen aradım. Mehtap hanımla konuştuk epey. anlattı. etti.hırsızlığı yapan kişi takibini yapmaları için anlaştık. Biz tabi tatil matil tadımız kaçtı memlekete gittik. Biz tabi almanyaya dönecez diye planlar yaptık hep. Tatil bitmeden mehtap hanım bizi aradı. sizin malları bulduk dedi. Bir kiralık yazlığa satmışlar malları bizim. Eliyle koymuş gibi. atladık gittik hemen. Yazlık sahibi ucuza kapatmış malları. Bende faturalar var. Hepsi belgeli. Polise gittik hep beraber. Aldık malları eve dizdik tekrar. Tatilimizi uzattık yazlığımızda geçirdik. Bu ekip wunderbar. Tavsiye ediyom.„


Ko… Da… / 08.03.2020-23:12 / Bartın

"geçen yazdan beri kafamı kurcalıyordu bir mevzu. Çok fazla özel olduğu için çok ayrıntıya girmek istemiyorum. Araştırılmasını istediğim kişiyle ilgili de elimde çok fazla bilgi yoktu bu nedenle de çok bulabileceğimi ve sıkıntımı çözeceğimi düşünmüyordum. Yakın bir arkadaşıma mevzuyu açma kararı aldım. Çaya davet ettim kendisini atladık araba gittik güzel bir deniz kenarı restorantına. Açtım mevzuyu biraz anlattım birini takip istiyorum dedim ama sağlam birileri olmalı. Çok fazla elimde bilgi belge yok epey ince iş çözebileceğim bir imkan olsa diye konuşurken o da biryandan bir tanıdığına yazmış bu mevzuyu ondan da my dedektifliğin numarasını almış. Bana ısrarla şimdi ara dedi. Kalabalık mekan zaten olmaz etmez dedim hesabı ödedik çıktık direk aradım. Mehtap han. aktardılar. Anlattım mevzuyu. Zor dosya olduğunu ama halledebilecek ekibinin olduğunu söyledi ve çalışma şartlarında da anlaştıktan sonra. 42 gün içinde bana ilk raporu verdiler. Bana göre 42 yılda bulacakları kadar doluydu içi. Hala sürecimiz mahkeme ile devam ediyor ama elim çok güçlü. Avukatımın 4 yılda biter dediği davayı ikinci celsede çözüyoruz. Zor mor deyip vazgeçmeyin. Bu firma her türlü çözüyor işinizi.„


Daha fazla dedektif tutanların yorumlarını okumak için lütfen tıklayın.

  

KİŞİYE ÖZEL ARAŞTIRMA VE TAKİP İÇİN HİZMET VERİLEN BÖLGELER

Kişiye özel araştırma ve takip için hizmet verilen bölgeler aklınıza gelebilecek tüm kıta, ülke, il, ilçe ve kazalardan oluşmaktadır. Tüm dünyaya yayılmış olan geniş özel dedektiflik büroları ağı ile birlikte MY DEDEKTİFLİK Şirketi’nden dedektif tutma taleplerinizi karşılayabilirsiniz. En geniş alanda hizmet sunan özel dedektiflik bürosu olan MY DEDEKTİFLİK Şirketi adından kalitesi ile en kaliteli özel dedektif bürosu olarak söz ettirmektedir. Dedektif taleplerinizi en yüksek memnuniyet oranıyla karşılamakta olan MY DEDEKTİFLİK Şirketi birbirinden kalifiye özel dedektif ekibiyle birlikte siz değerli müşterilerine çözümler sunmaktadır.

Kişiye özel araştırma ve takip hizmeti alabileceğiniz özel dedektiflik büroları için lütfen tıklayınız.


Hizmet sürecinde ve sonrasında müşteri gizliliğine son derece önem verildiğinden dolayı hizmet alan müşterilerinin bilgilerini asla KAYIT ALTINA ALMADIĞINI ve hiçbir suretle üçüncü şahıslarla PAYLAŞMADIĞINI bilmenizi ister ve şimdilik şüphesiz kalmanızı dileriz…

 

HİZMET TALEP NEDENLERİ


 Kişi araştırması ve takibi 
 Sevgili araştırması ve takibi
 Dolandırıcı firma araştırması ve takibi

 Dolandırıcı kişi takibi
 Kişi özel diğer tüm araştırmalar ve takip

 

HİZMET ALMA AŞAMALARI


 Müşteri Formu Doldurulur.
Verilen hizmette başarılı olunacağına karar vermek için.
Almak istediği hizmetin detaylarını belirtmeleri için.

 Hizmet Ücreti Belirlenir.
Kaç kişi veya ekip görev alacağı ve hizmet süresi fiyatı belirler.

 Gizlilik Sözleşmeniz Onaylanır. 
Müşterinin ve Şirketin mağduriyet yaşamaması adına karşılıklı hak ve sorumluluklarının belirtilmesi için.

 Hizmet Bedeli Ödenir.
Müşteri ödemeyi banka yolu ile şirket hesabına öder
Elden ödemelerde makbuz verilir. 

 Faturanız Kesilir.
Gelir vergisi kanunu 229.maddesi göre. 

 Hizmete Başlanır.
Sözleşme üzerinde belirtilen hizmet süresinde işe başlanır.

 Bilgi ve Belgeler Tarafınıza Teslim Edilir. 
Müşteri dışında 3.kişilere teslim edilemez.
Teslim aldım beyanı alınır.

 Bilgi ve Belgeler İmha Edilir.
Müşteriye teslim edildikten imha edilir. 

Bilgileriniz, alınan hizmet içeriği, hizmette elde edilen belgeleriniz hiçbir hal ve surette KAYIT ALTINA ALINAMAZ, KOPYALANAMAZ ve 3. Kişiler ile PAYLAŞILAMAZ.

DEDEKTİF TUTANLARIN YORUMLARI
Başa Dön