KULLANIM HAKKI

Bu sitede yer alan her türlü tasarım, marka, logo, ses, ve görüntü LİSANSLI olup, yazı içeren bilgi ve belgeler (bundan sonra ‘İçerik’ olarak anılacaktır) üzerindeki fikri mülkiyet hakları, telif hakları MY ÖZEL DEDEKTİFLİK ve ARAŞTIRMA HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. Kısa ünvanı olan MY DEDEKTİFLİK Şirketi ''bundan sonra MY DEDEKTİFLİK Şirketi olarak yazılacaktır'' aittir. Site içerisinde yer alan tüm yazılar elektronik imzalı zaman damgalıdır.  Denetlenmektedir. Sitemizde yer alan İçeriğin tamamı veya herhangi bir kısmı yalnızca sahipleri tarafından veya sahiplerinin yazılı izni ile kullanılabilir. Aksi takdirde Cezai İşlem başlatılacaktır.

İçerik üzerinde İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. İçerik üzerinde İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve benzeri kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali zarar, ziyan veya hasardan veya doğabilecek cezai sorumluluktan ötürü MY DEDEKTİFLİK Şirketi sorumlu tutulamaz. Bu siteden alınan İçerik herhangi bir ticari amaçla kullanılamaz.

MY DEDEKTİFLİK Şirketi, bu sitede yer alan İçeriğin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya bilgisayar sistemlerinize bulaşabilecek kötü niyetli yazılımların sebep olabileceği hasarlardan MY DEDEKTİFLİK Şirketi sorumlu tutulamaz.

İş başvuruları hariç olmak üzere, İnternet aracılığıyla bize ilettiğiniz her tür yorum, öneri, fikir, grafik ve sair bilgiler, MY DEDEKTİFLİK Şirketi  tarafından, size veya başka herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın, ticari veya gayri ticari bir amaçla kullanılabilecektir. MY DEDEKTİFLİK Şirketi, iş başvuruları hariç olmak üzere kendilerine iletilen bu tür bilgileri gizli tutmak zorunda değildir.

18 yaşından küçüklerin, MY DEDEKTİFLİK Şirketi web sitelerine velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından MY DEDEKTİFLİK Şirketi sorumlu tutulamaz.

Başa Dön