Bayan Dedektif

Bayan Dedektif

Özel Dedektif +90(850)8889090 Dahili 4 info@mydedektiflik.com.tr

Sayın Mehtap ÇINARDİBİ 

MY DEDEKTİFLİK Şirketinin Kurucusu ve bayan dedektifidir. Hukuki alt yapısıyla Bireysel özel dedektif hizmetlerde görev almaktadır. Üyesi oldukları Özel Dektifler Derneğinin kısa süre sonra onursal başkanı olarak seçilmiştir. Daha sonra kurul kararı oylaması ile Özel Dedektifler, Araştırmacılar ve Danışmanlar Derneği (İODADD)'ın Yönetim Kurulu Başkanlığına geçmiştir. Halen Başkanlığını sürdürmekte olup özel dedektif adı altında dolandırılan müşterilerinin maduriyetini giderme adına ve bu dolandırıcılığın önüne geçmek için çalışmalarını sürdürmektedirler.

Sayın Özel dedektif Mehtap ÇINARDİBİ ünvanını onurla ve mesleğin etik kurallarına yakışır şekilde taşıyarak araştırma faaliyetlerinde yüzlerce dosyayı başarı ile sonuçlandırmış ve bir çok ödüle hak kazanmıştır. Bayan dedektif ünvanını taşıdığı günden beri kendi yüzünü yazılı/sözlü ve sosyal medyadan korumayı başaran ülkedeki tek özel dedektif Mehtap ÇINARDİBİ'dir.

Yaptığı araştırmalar neticesinde sonuçlandırdığı dosyaların müşterileri, kendi iradeleriyle durumu medyaya taşımalarına rağmen haber vb alanlarda isminin geçmesini engellemiş ve reklamı yapılmasına karşın bile isminin duyurulmasını istememiştir.

Özel dedektif Mehtap ÇINARDİBİ'nin sözlü olarak verdiği ifadelere göre ; '' Mesleğim özel dedektiflik.. Adı üzerimde özel. Ve benim çok geniş, referanslı müşterim var. Hepsi ile aramızda özel dedektif tutan müşterilerle Gizlilik politikası sözleşmemiz imzalanmaktadır. Müşterimin gizliliği benim için ne kadar büyük önem taşıyorsa benimde gizliliğim onlar için önemlidir. Reklamı yapılacak meslek vardır yapılmacak meslek! Siz hiç beyin cerrahının reklamını duydunuzmu ? duymadınız! çünkü ihtiyacı yoktur. Onun ismini duyan gerçekten ameliyata ihtiyacı olandır ve reklamsızda o doktorun namı yayılır hastasıda onu bulur. Benim mesleğimde böyle, gerçekten mağdur olan beni zaten bulur reklama gerek yok..'' sözleriyle ifade etmişlerdir. 

Reklamdan bu derece hazetmemesine rağmen özel dedektif Mehtap ÇINARDİBİ'ne tamda kendi ifadelerindeki gibi referans edilerek ona ulaşanların sayısı oldukça fazladır. Google arama motorlarının algoritmalarında 'mydedektiflik mehtap hanım' olarak aratılmaktadır.

Özel dedektif Mehtap Çınardibi kim? diyenler özel dedektif Mehtap olarak internet mecralarında arama yapanlar bayan özel dedektif var mı? google'da arama yapanlar dedektif arıyorum yazanlar en güvenilir dedektif arayanlar daha detaylı bilgi için özel dedektif Mehtap ÇINARDİBİ ile iletişim kurabilirsiniz.

Özel dedektif  Mehtap ÇINARDİBİ iletişim numaraları : +90 (850) 888 90 90  dahili:4 +90 (533) 947 85 90 numaraları tıklayarak şimdi özel dedektif Mehtap ÇINARDİBİ ile iletişime geçebilirsiniz.

Başa Dön