YURT DIŞINDA ÖZEL DEDEKTİF YETKİLERİ

Yurt dışında özel dedektif yetkileri; Suçluyu yakalayarak soruşturan görevli polis olarak görev almaktadır. Bazı ülkelerde ise özel dedektifler polislerle işbirlikçi veya polislerden bağımsız olarak kendi yetki alanları ile görev almaktadır. Türkiye’ye nazaran Avrupa'da özel dedektifin avantajları daha fazladır. Örneğin yurt dışında bazı avukatların yanında özel dedektifler yer almaktadır. Avukatlara bağlı çalışıyorlar, amaçları ise daha hızlı dosya kapatmak ve bir an önce borçluları yakalamak veya boşanma davalarında eşin kusurunu somut delillerle ispatlamaktır.

Avrupa'da özel dedektif, yapmış olduğu bu çalışma ile belki de dünyada en azından boşanma oranlarını en aza indiriyor veya borçluların sayısını azaltıyor. Çünkü özel dedektifin meslek olduğu bir ülkede kadın veya adam eşini aldatmadan önce iki kere düşünmesi gerektiğinin bilincinde hareket ediyor, veya borçlu borçlanmadan önce özel dedektifin varlığından haberdar olarak borçlanmaya cesaret ediyor. Aslında kişisel suçlardan bahsederken bile özel dedektiflik hizmeti ülkenin kalkınmasını, gelişmesini belki de büyümesini bile etkiliyor. 

Yurt dışında özel dedektif ile çalışmak isteyenler veya yurt dışında özel dedekitif arıyorum diyenler, özel dedektif tutmak istiyorum, özel dedektif kiralamak istiyorum diyorsanız, Türkiye'nin en güvenilir ve 5 yıldız hizmet ödülü kazanan özel dedektifi ile aşağıdaki numaraları tıklayarak şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Şimdi Ara +90 (850) 888 90 90 / +90 (533) 947 85 90

Şimdilik şüphesiz kalmanızı dileriz...

 

SORULAR

TÜMÜNÜ GÖR
BİZE SORUN
CAPTCHA
Başa Dön